Erno Laszlo Sensitive Cleansing Bar, herkän ihon kasvosaippua

49,50 

ERNO LASZLON KULTTITUOTE
Nimensäkin mukaisesti hellävarainen puhdistussaippua kaikille ihotyypeille, erityisesti herkälle ja herkistyneelle iholle. Puhdistaa meikin, lian ja epäpuhtaudet vaivatta ja jättää iholle pehmeän tunteen. Ihosta tulee päivä päivältä rauhallisempi ja kireys ja ärtyneisyys lievittyvät.

– Kamomilla, hunaja ja kehäkukkauute yhdessä rauhoittavat herkkää ja punakkaa ihoa
– Glyseriini ravitsee ihoa ja yhdessä kookoksen kanssa ne palauttavat sille luonnollista kosteustasapainoa

KÄYTTÖ: Vaahdota saippua kosteissa käsissä veden kanssa ja hiero kasvoille ja kaulalle pyörivin liikkein. Huuhtele lämpimällä vedellä. Lisää puhdistusrutiiniisi sarjan Sensitive Cleansing Oil ennen palasaippuan käyttöä.

ERNO LASZLON KAKSIVAIHEINEN PUHDISTUSRUTIINI (puhdistusöljy+palasaippua) maksimoi jokapäiväisen puhdistuksen tehon. Tuplapuhdistuksella edesautat myös hoitotuotteiden aktiiviaineiden imeytymistä ihoon paremmin.

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Erno Laszlo Sensitive Cleansing Bar, herkän ihon kasvosaippua”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *