T-LAB Total Protect Ritual Set, lahjapakkaus värjätyille hiuksille, 3 tuotetta

74,90 

Upeassa lahjapakkauksessa 3 hiustenhoitotuotetta värjätyille hiuksille. Paketti sisältää Total Protect Duo Shampoo 300ml, Total Protect Duo Mask 300ml ja Total Protect Hair and Scalp Multi Fluid (150 ml). Tuotteet sopivat värjätyille sekä kemiallisesti käsitellyille hiuksille.

T-LAB Professional nyt Suomessa! 25 vuotta sitten perustettu, aidosti eksklusiivinen hiustenhoitosarja, jossa raaka-aineet ja aisteja hivelevät koostumukset ovat olleet fokuksessa.
97% luonnon raaka-aineista valmistetut sulfaatittomat shampoot ja hoitoaineet ovat korkealaatuisia ja hinta yllättää positiivisesti.

Kahdeksan tuotelinjaa, joilla ratkotaan eri hiustyyppien ongelmia ja saavutetaan todellisia tuloksia. Innovatiiviset hoitotuotteet antavat hiuksille tuuheutta, käsittelynkestoa ja kiiltoa. Monikäyttöisillä muotoilutuotteilla on hoitavia ominaisuuksia ja ylelliset pakkaukset ja tuoksut viimeistelevät kokonaisuuden.

T-LAB -laboratorion innovaatio on luonnonraaka-aineiden yhdiste UNC, eli Unique Natural Complex. Yhdisteessä on käytetty mm. macadamia- ja jojobaöljyjä, kaviaariuutetta, orkidea-, manteli- ja monoimaitoja, kollageeniuutetta, kashmirproteiinia ja ruusuöljyä. Jokainen tuote sisältää tätä yhdistettä muiden arvokkaiden luonnonraaka-aineiden lisäksi.

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “T-LAB Total Protect Ritual Set, lahjapakkaus värjätyille hiuksille, 3 tuotetta”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *