Mincer Pharma AntiRedness Anti-Wrinkle Day & Night Cream 50ml, kiinteyttävä 24h hoitovoide

16,20 

Mincer Pharman kiinteyttävä 24h voide punoittavalle, couperosa- ja rosaceaiholle. Erittäin hellävarainen, ei ärsytä ihoa. Voide häivyttää ihon punaisuutta ja rauhoittaa kuumotusta. Silottaa hienoja juonteita ja napakoittaa ihoa. Inkivääriuute vilkastuttaa mikroverenkiertoa ja tukee verisuonten toimintaa. Viinirypäleensiemenöljy on antioksidanteista erittäin rikasta, heleyttää ja tasapainottaa ihoa.

ANTIREDNESS -tuotelinjan tuotteet on suunnattu erityisesti herkälle, punoittavalle ja couperoottiselle iholle. Soveltuvat myös rosacea- eli ruusufinni-ihon hoitoon. Tuotteet sisälävät mm. Iricalmin -yhdistettä, joka rauhoittaa ja heleyttää ihoa. Hevoskastanjauute tasoittaa ihon värisävyä ja rauhoittaa. Ginkgo Biloban uute auttaa häivyttämään näkyviä hiusverisuonia ja parantaa elastisuutta

0% väriaineita, alkoholia & yleisimpiä ihoärsytystä aiheuttavia allergeeneja

KÄYTTÖ: Aamuin illoin puhdistetulle kasvojen ja kaulan iholle. Tehosta vaikutusta käyttämällä muita saman sarjan tuotteita.

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Mincer Pharma AntiRedness Anti-Wrinkle Day & Night Cream 50ml, kiinteyttävä 24h hoitovoide”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *