Youngblood Skin Perfecting Foundation Brush, sivellin nestemäiselle meikkivoiteelle

45,90

Uutuussivellin nestemäisen meikkivoiteen levitykseen. Ihanan pehmeä, reunaltaan hieman viisto sivellin on taidokkaasti käsintehty laadukkaasta TAKLONkuidusta ja asettuu iholle täydellisesti. Erikoismuotoilulla reunalla käsittelet siististi koko kasvot, myös nenänpielet ja silmänaluset.

YOUNGBLOOD:n siveltimet ovat erittäin laadukkaita. Alan ammattilaistenkin ylistämillä siveltimillä meikkaaminen on vaivatonta, helppoa ja nopeaa. Upeat mustat varret ruusukultaisella koristeella ovat kädessä tukevat ja sivellinpurkissa tai -laukussa sievät. Siveltimet ovat käytössä ikuiset, jos huolehdit niiden säännöllisestä puhdistuksesta hellävaraisella puhdistusaineella.

VEGAN – PETA SERTIFIOITU – CRUELTY FREE

Tuotearvioita ei vielä ole.

Kirjoita ensimmäinen arvio tuotteelle “Youngblood Skin Perfecting Foundation Brush, sivellin nestemäiselle meikkivoiteelle”

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Saatat myös pitää…